chayotes مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان

chayotes: مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان اکبر میثاقیان سرمربی سیاه جامگان تیم سیاه جامگان میثم حسینی مدافع سیاه جامگان

گت بلاگز فضای مجازی معرفی لنزهای جهانی

این ویژگی، بسیار تأثیرگذارتر از واقعیت افزوده است و جهت تولید گرافیکی که شما می‌بینید و آن را به صورت بلادرنگ با لنزهای دوربین خود ضبط می‌کنید،

معرفی لنزهای جهانی

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ اسنپ چت با قرار دادن فیلترهای محبوبش را در بعد صورت ها، سرگرم افزودن راهی تازه جهت استفاده از این برنامه است.

عبارات مهم : دوربین
«لنزهای جهانی» تازه (World Lenses)، دارای عنصرهای مربوط به واقعیت افزوده جهت هر صحنه ای است که می توانید با دوربین تان آن را ضبط کنید، به طوری که اشیاء سه بعدی در آن قرار می گیرند و قادر هستید با دوربین گوشی هوشمند خود به هر سو بروید.
این شاخصه به مفهوم «واقعیت افزوده»، نزدیکی بسیار زیادی دارد.

گفتنی است اسنپ در اخبار مربوطه، از خود «واقعیت افزوده» یاد نمی کند و در عوض ترجیح می دهد در این مورد توضیح دهد که بازدیدکنندگان چگونه می توانند با «تجربیات سه بعدی»، «جهان را رنگ آمیزی کنند.»

ویدیویی که جهت آشنایی با این کار تهیه شده، جهت کسانی که از حال و هوای اولیه و سه بعدی نینتندو (Nintendo 3DS) با خبر هستند، بسیار آشناست.

در واقع Nintendo 3DS کارت های واقعیت افزوده ای داشت که به بازدیدکنندگان امکان می داد با گرافیک سه بعدی (که بسیار شبیه به دنیا واقعی بود) به تعامل بپردازند.

که بر اساس همین ویدیوهای اسنپ، این ویژگی، بسیار تأثیرگذارتر از واقعیت افزوده است و جهت تولید گرافیکی که شما می بینید و آن را به صورت بلادرنگ با لنزهای دوربین خود ضبط می کنید، نه به کد QR نیاز دارد و نه نشانگرهای kludgy.

شایان ذکر است استفاده از این لنزها نسبتاً راحت هست؛ اسنپ می گوید کافی است در هنگام استفاده از دوربین رو به عقب، روی صفحه ضربه بزنید تا «لنزهای جهانی» متفاوت یکی بعد از دیگری پدیدار شوند. اسنپ همچنین می افزاید که این لنزها به صورت روزانه، به روزرسانی می شوند.

این ابداع، به نظر می رسد ارزش افزوده شدن به اسنپ چت را داشته باشد. البته به احتمال بسیار زیاد، رقبای اسنپ نیز از آن آگاه هستند و بعد از مدت کوتاهی از آن کپی برداری خواهند کرد.
منبع: ایتنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: دوربین | استفاده | واقعیت افزوده | اسنپ جت | تلگرام | اینستاگرام |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog