chayotes مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان

chayotes: مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان اکبر میثاقیان سرمربی سیاه جامگان تیم سیاه جامگان میثم حسینی مدافع سیاه جامگان

گت بلاگز مازندران حفظ حریم و بستر رودخانه بر اساس چارچوب فنی ومهندسی

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری، محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران از رودخانه تالار به عنوان یکی از 7 رودخانه مهم

حفظ حریم و بستر رودخانه بر اساس چارچوب فنی ومهندسی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران از رودخانه تالار به عنوان یکی از 7 رودخانه مهم استان یاد کرد و گفت : این رودخانه به جهت واقع شدن در مسیر ارتباطی پایتخت کشور عزیزمان ایران – مازندران و تأمین آب شرب و زراعی 5 شهرستان از اهمیت خاص ای برخوردار است .

وی با اشاره به انجام مطالعات مهندسی رودخانه به خاص تعیین حد حریم وبستر رودخانه آزادسازی حریم و بستر این رودخانه را از اولویت این شرکت بر شمرد و افزود: با توجه به وقوع سیلاب مکرر و تراکم جمعیت در حاشیه این رودخانه همه باید کمک کنند تا بهنگام رقوع سیلاب خسارتی متوجه مردم نشود .

حفظ حریم و بستر رودخانه بر اساس چارچوب فنی ومهندسی

مدیرعامل آب منطقه ای مازندران گفت: تعیین حریم و بستر رودخانه بر اساس چارچوب فنی و مهندسی بوده تا از مال و جان مردم حفاظت شده است و به هنگام وقوع اماکن ما ایمن باشند .

محمد ابراهیم یخکشی افزود : رودخانه های مازندران شرایطی خاصی دارند بخصوص رودخانه تالار که از لحاظ موقعیت جغرافیایی در مسیر بزرگراه مهم واقع شده است و تعیین حریم و بستر آن نیز از حساسیت و اهمیت خاص برخوردار است که امیدواریم بتوانیم خواسته های مردم را که همان رعایت قوانین مهندسی رودخانه است به نحوی پیاده سازی کنیم تا شاهد کمترین آسیب به ساخت و سازهای مردم باشیم.

رضییان نمایندگان مردم قائم شهر – سواد کوه ، گروه تحریریه سایت و جویبار در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر صیانت از انفال عمومی گفت : رودخانه ها بخشی از انفال عمومی هستند که همه باید در حفظ این سرمایه ملی و سرمایه بین نسلی تلاش کنیم و جهت نگهداری این سرمایه قطعا نیاز به نگاه کارشناسی داریم و طبیعی است که دولت ها جهت این مهم امور و استیفای حقوق یک ملت یک سری قوانین آمرانه را وضع می کنند که اجرای این قوانین جهت سود رساندن به مردم است . نمایندگان مردم منطقه ضمن تأکید بر حل پرسشها مردم در بخش حریم و بستر رودخانه تالار ،ظرفیت گردشگری رودخانه های منطقه ( تالار ، کسیلیان و سیاهرود) را بسیار اوج و خواستار توجه زیاد دستگاه ذیربط از جمله وزارت نیرو به این مهم شدند .

انتهای پیام/آ

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری، محمد ابراهیم یخکشی مدیرعامل آب منطقه ای مازندران از رودخانه تالار به عنوان یکی از 7 رودخانه مهم

واژه های کلیدی: قوانین | مهندسی | رودخانه | مازندران | حفظ حریم رودخانه | حفظ حریم بستر رودخانه | حریم رودخانه | بستر رودخانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog