chayotes مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان

chayotes: مصدومیت بیمارستان سیاه جامگان اکبر میثاقیان سرمربی سیاه جامگان تیم سیاه جامگان میثم حسینی مدافع سیاه جامگان

گت بلاگز یزد افتتاح مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد

پروژه مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد با حضور امام جمعه میبد، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

افتتاح مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ سید مصطفی موسوی، رییس دانشکده علوم قرآنی میبد در این مراسم از روند ساخت و آماده سازی مسجد دانشکده گزارشی ارائه و اظهار کرد: پروژه مسجد این دانشکده سال ۹۳ به وسیله مرحوم حجت الاسلام والمسلمین یحیی زاده و آیت الله اعرافی کلنگ زنی شد.

وی افزود: با بهره برداری از زیرزمین این مسجد در سال ۹۴ اقامه نماز و همین طور فعالیت های فرهنگی دانشجویان این دانشکده نیز در این مکان شروع شد و بعد از شروع فعالیت در طبقه تحتانی، طبقه اوج نیز آماده ساخت شد که با کمک های خیری و همین طور کمک های متمرکز شرکت اوقاف و امور خیریه توانستیم ساخت و ساز مسجد را ادامه دهیم.

عبارات مهم : خیریه

موسوی گفت: در روند ساخت این پروژه حدود ۴۰۰ میلیون تومان از خیران و همچنین ۷۰ میلیون تومان از طرف شرکت اوقاف کمک شده است که برآورد ما جهت تکمیل پروژه هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان است که ان شاءالله با همکاری شرکت اوقاف و امور خیریه و خیران به بهره برداری کامل خواهد رسید.
آیت الله اعرافی، امام جمعه میبد نیز در این مراسم اطراف اعجاز قرآن و گرامیداشت سالگرد ارتحال خمینی کبیر (ره ) پرداخت و از دست اندرکاران ساخت پروژه مسجد دانشکده علوم قرآنی و همچنین خیران نیک اندیش تقدیر و تقدیر کرد.
یادآور می شود اهدای هدایا و تقدیر از خیران و دست اندرکاران ساخت مسجد دانشکده علوم قرآنی، اقامه نماز جماعت به امامت آیت الله اعرافی از دیگر برنامه های این مراسم بود.
پروژه مسجد دانشکده علوم قرآنی میبد روز گذشته با حضور آیت الله اعرافی، امام جمعه میبد، حجت الاسلام و المسلمین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان، فرماندار میبد و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: خیریه | پروژه | میلیون | دانشکده | افتتاح مسجد دانشگاه | دانشگاه علوم قرآنی میبد | امام جمعه یزد | مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان یزد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog